Kariera


ARFEN POLSKA Sp. z o. o. 
jest  firmą działającą w sektorze specjalistycznych rozwiązań dla budownictwa. W swojej działalności realizujemy zarówno produkcję, dystrybucję, jak i montaż oferowanych produktów. 

W Arfen staramy się tworzyć przyjazne środowisko pracy, w którym nasi pracownicy mogą poszerzać swoje doświadczenie, rozwijać i doskonalić umiejętności oraz przyczyniać się do stałego podnoszenia jakości usług świadczonych naszym klientom. Do każdego pracownika podchodzimy z szacunkiem i zrozumieniem. Respektujemy przepisy Kodeksu Pracy, stoimy na straży tolerancji oraz ogólnie przyjętych zasad kulturalnego zachowania i uczciwego postępowania. Zapewniamy naszym pracownikom dobre warunki pracy i wynagrodzenie adekwatne do poziomu wiedzy i umiejętności.

Stale rozwijamy każdy dział naszej firmy, więc jeśli czujesz się specjalistą w swojej dziedzinie, jesteś osobą otwartą oraz chcesz pracować w fajnej atmosferze — musisz dołączyć do zespołu Arfen. Jeśli chcesz zgłosić swoją kandydaturę, wyślij CV na adres: rekrutacja@arfen.pl

Top